woman, mother, child-2566854.jpg

Evlat Edinilen Çocuk 000

Kerimali Doğacı Kronik Durumlar, Aile Dizileri, Aile İlişkileri, Şifa, Şifa Ritüeli ve Töreni, Huzurlu Olanaklar, Sistemik Takımyıldızlar, İyileşmenin Başladığı Yer, Köken Aile Açılımı

Evlat edinilen çocuk, biyolojik aile sistemiyle bilinçsiz, çözülmemiş enerjik duygusal karışıklıklar yaşayabilir. Evlat edinme ilgili herkes tarafından açıkça duygusal olarak işlenmedikçe, bu çözülmemiş duygusal baskının ve travmanın etkisini bir şekilde mücadele yoluyla yaşayan bireyler olacaktır.

Evlatlık verilen birey özel bir akıbete sahiptir. Hayatta başarılı olabilmeleri ve iç huzur ve sevgi ile iyilik içinde yaşayabilmeleri, bu kaderi kabul etmeye ve kabul etmeye istekli olmalarına bağlıdır. Hayatın olduğundan farklı olması için özlemin olduğu yerde – ıstırap olacaktır.

Benimseme, kendi olarak almak veya seçim yoluyla kendi yapmak demektir. Evlat edinen ebeveynler, bir başkasının çocuğunu yetiştirmeyi seçerler. Sevgi dolu evlat edinen ebeveynler olarak rolleri çocuğun hayatında önemlidir, ancak sistemik aile sağlığına ve evlat edinilen çocuk için iyileşmeye baktığımızda, biyolojik ebeveynler evlat edinilen çocuğu en büyük ölçüde enerjik olarak etkiler.

Kim Olduğunuzu Kabul Etmek

Bu bakımdan evlat edinilen çocuk diğer çocuklar gibidir. Evlat edinilen çocuğun bir biyolojik annesi ve bir biyolojik babası vardır. Çocuk enerjik ve fiziksel olarak %50 anne ve %50 babadır. Çocuk, biyolojik anne ve babasının sevgisini tam olarak alabildiğinde hayatı tam olarak alabilir. Çocuk, biyolojik aile sistemine ve biyolojik anne ve babasına enerjik olarak bağlıdır. Evlat edinilen çocuğun kaderi, biyolojik annenin, biyolojik babanın ve aile sistemlerinin kaderi ile iç içedir ve bunun tersi de geçerlidir.

Bu, evlat edinilen birçok çocuğun biyolojik ebeveynlerini aramaya neden bu kadar ilgi duyduğunu açıklıyor. Duygusal şifalarını bulmaya çalışıyorlar. Evlat edinilen çocuğun duygusal şifa bulmak için biyolojik ebeveynleri veya aile sistemleriyle fiziksel olarak bağlantı kurmasına gerek yoktur ve bu noktayı vurguluyorum. Her iki taraf için veya tüm taraflar için işe yararsa bu bir seçenektir, ancak duygusal iyileşmenin gerçekleşmesi için gerekli değildir. Bununla birlikte, biyolojik ebeveynleri hakkında neyin mevcut olduğunu bilmek, evlat edinilen çocuğa iyileşme yolculukları boyunca yardımcı olabilir.

İyi olmak ve hayatı dolu dolu yaşamak için, evlat edinilen çocuk iyileştirme çalışmalarını yapabilir ve onları bir şekilde hayatta tutan bu güçlü enerjik karışıklığı bırakabilir. Evlat edinilen çocuk kaderine razı olduğunda ve biyolojik anne ve babasını olduğu gibi kabul ettiğinde, enerjik sağlık bulunabilir.

Ait Olma Hakkı

Diğer blog yazılarımdan herhangi birini okuduysanız, ne yapmış ya da yapmamış olursa olsun herkesin aile sistemine dahil olma hakkı olduğu kavramına aşina olacaksınız. Bu kavramın tam bir tartışmasını aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz:

Büyük aile sistemi, kimsenin aile sisteminden dışlanmasına müsamaha göstermeyecektir. Büyük aile sistemi suçlamaya ve yargılamaya müsamaha göstermeyecektir. Biyolojik anne babanızı hayatınızı mahvetmekle suçluyorsanız, bir şekilde acı çekebilirsiniz. Biyolojik ebeveynlerinizden daha fazlasını arzuluyorsanız, bir şekilde acı çekebilirsiniz.

Evlat edinildiğiniz gerçeği, bedeninizin hücrelerinde, bilinçaltınızda olduğu gibi içsel olarak kabul edilmelidir. Bu, sistemik şifa çalışması, beden odaklı terapi, ritüel ve tören yoluyla gerçekleştirilebilir. Hayatın olduğundan farklı olmasını arzuluyorsanız, bir şekilde acı çekmeye devam edebilirsiniz. Sağlık, hayata olduğu gibi “EVET” dediğinizde gelir. Hayatınız tam da olması gerektiği gibi devam etti. Kendi ruhsal gelişiminiz ve büyümeniz için bu zor kaderi seçerek hayata geldiniz.

evlat edinilen öocuk
Evlat Edinilen Çocuk

Kaderine razı olmak

Kaderini kabul etmeyen evlatlık bir çocuksan, bu seni bir şekilde hayata geri çekiyor olabilir veya sana bir mesaj iletmeye çalışan fiziksel, duygusal, ruhsal, zihinsel, ilişkisel veya finansal sorunlarınız olabilir. Hayatın ve vücudunun sana gönderdiği tüm mesajlara dikkat et.

Evlat edinmeniz ile semptomlarınız veya yaşam durumlarınız arasında bağlantı kuramıyor olabilirsiniz. Bu enerjik karışıklığı, evlat edinen ebeveynleriniz ve evlat edinen aile sisteminizle ilgili zorluklar nedeniyle hissediyor olabilirsiniz. İyileşmek için size geri dönen içsel duygusal ayrılığınızı yansıtmak veya yansıtmak için oradalar. Bazen onların rolü, duygusal şifa çalışmanızı yapmanız için size güvenli bir yer sağlamaktır. Aile sistemleri birçok nedenden dolayı bir araya gelir. İç mücadeleniz, siz ona hitap edene kadar görülmeyi ve duyulmayı arzulayarak dış dünyanıza tezahür edecektir.

Duygusal Bastırma

Evlat edinmeyle ilgili her şeyi duygusal olarak bastırırsanız, iyi olma eğiliminde olmayacaksınız. Evlatlık olunduğunuz gerçeğini görmezden geliyor ve bunun hayatınız üzerinde hiçbir etkisi olmadığı yanılsamasını taşıyor olabilirsiniz. Biyolojik annen ve baban olmadan gayet iyi geçinebileceğini hissedebilirsin. Aile sisteminize olan sevginizden ve sadakatinizden dolayı bilinçsizce onlarla birleştiyseniz, biyolojik ebeveynlerinizin yüklerini taşıyor veya paylaşıyor olabilirsiniz. Bu durum özellikle evlat edinilen çocuklar için biyolojik annelerinin rahminde taşınırken ve onun duygusal muhtaçlığını hissedebildikleri zaman yaygındır. Evlat edinmekten vazgeçtiyseniz, biyolojik anneniz muhtemelen size hamileyken duygusal olarak mücadele ediyordur. Bu, evlat edinilen birçok çocuğun biyolojik annelerine yıkıcı bir şekilde enerjik olarak bağlı kalmasıdır.

Vücudunuzun mesajlarına dikkat etmeyi tartıştığımda, “Yeterince iyi değilim”, “Ait değilim”, “İstenmiyorum”, “Ben bir olmam gerekiyor” hissini taşıyor olabilirsiniz. aranmak için yüksek başarılı, aranmak için mükemmeliyetçi olmam gerekiyor, iyi olmayı hak etmiyorum, ayrıyım, dışlandım veya onlar yok. beni istemiyorum.” Çocukken bu içsel duygusal tepki kalıplarını ve hislerini taşımak doğaldır, ancak yetişkin bunları değiştirme kapasitesine sahiptir. Tüm çocuklar, ilişki zor olsa bile biyolojik ebeveynlerini sevmeye enerjik olarak çekilirler. Seni açıkça sevemezsem, başka bir şekilde bağlı kalacağım. Evlat edinilmiş bir çocuk olmakla ilgili bastırılmış duygularınızı açıkça ele almaya teşvik ediyorum.

Bilinçli, rasyonel zihninizle farkına varmadan, muhtemelen biyolojik aile sisteminizden enerjik olarak dışlanmış hissediyorsunuz. Biyolojik ailen de, bir çocuktan vazgeçmenin üzüntüsünü ve üzüntüsünü açıkça ifade etmemişlerse, dışlanmanızı da muhtemelen hissediyordur. Enerjik şifa, biyolojik ailenizle fiziksel olarak bağlantı kurmanız gerektiği anlamına gelmez. Bunun çoğu zaman mümkün veya arzu edilir bir şey olmadığının farkındayım.

ANCAK…..

Bu noktada muhtemelen “Ya biyolojik ailem hakkında hiçbir şey bilmiyorsam?” diyorsunuz. veya “Biyolojik annem ve babam hakkında çok az şey biliyorum! Nerede benden ayrılacaksın?”

Enerjik şifa çalışması ve sistemik aile takımyıldızları, evlat edinilen çocuğu ve biyolojik aile sistemini duygusal olarak etkileyen dinamiklerin çoğunu ortaya çıkardı. Bu etkileri genelleştirmiyoruz, ancak belirli kalıplar gelişmeye başlıyor ve bunlar birbiri ardına bir aile sistemi tarafından ortaya çıkıyor. Hayatta gelişmek ve duygusal olarak iyi şeyler yapmak için biyolojik anneniz ve babanız hakkında her şeyi veya hiçbir şeyi bilmenize gerek yok. Bununla birlikte, şu anda sağlıksız bir ilişkinin olduğu yerde, onlarla sağlıklı bir ilişki geliştirmeniz gerekir.

Paylaşmayı unutma :)