Biz Kimiz?

aİLE dİZİMİ

Önce Eğitim!

1981 yılında Ankara’ da doğan Kerimali Doğacı, Sosyoloji ve Psikoloji bölümünü bitirdi. Sosyolog olarak özel bir firmada görev aldıktan sonra, başka bir firmada görsel tasarımcı olarak çalışmaya başladı. İlgi duyduğu sanat çalışmalarını sürdürebilmek için işten ayrılıp kendi geliştirdiği yöntemi kullanarak çelikten heykeller yaptı. Üniversiteden beri insanın fiziksel ve zihinsel şifasına yönelik çalışmalarını daha aktif sürdürebilmek için heykel atölyesini kapatıp eğitimlerine devam etti.

Feng Shui, Çakra, Nefes terapi, Meditasyon, Aromaterapi, Masaj, Doğal Terapi, E.F.T, T.A.T, Kuantum Düşünce, Tekrar Bağlantı Şifası, Pin Kodu Analizi konularında eğitimler aldı ve çalışmalarıyla birleştirdi.

İlkleri Yaptık!

Spiritüel uygulamalar ve hipnoz konusunda çalışmalarını sürdürdü. Ezoterizm, okültizm, mistisizm, spiritüalizm konularında araştırmalar yaptı, eğitimler aldı ve çalışmalarına yansıttı. Enochian, Solomon keys, İnisiyasyon ve Çakra inisiyasyon sistemini geliştirerek Türkiye’de ilk yayınlayan ve çalışmalar yapan kişi oldu.

Sağlıklı Yaşam Derneği’nden meditasyon, aydınlanma, yoga, konusunda eğitimler aldı. John (Purna) O’Neill’dan Quantum- Touch Energy Healing, Lucia Noely’ den Ashtanga Yoga eğitimlerini aldı. Kundalini Reiki Master oldu. Uluslar arası geçerliliği olan sertifikalara sahiptir.

 

Kerimali DOĞACI

Sertifikalı Aldığı Eğitimler

• Hypnosis Mint Training Institute Beginner
• Hypnosis Mint Training Institute Practitioner
• Hypnosis Mint Training Institute Master Practitioner
• INLPTA The İnternational NLP Trainers Association Diploma
• INLPTA The İnternational NLP Trainers Association Practitioner
• Onnuri Medicine Su-Jok Therapy 6 Ki Energy
• Onnuri Medicine Su-jok Therapy Massage Basic
• Master Kundalini Reiki

Kitapları

Dolunay gazatesinde yazarlık yapmaya devam etmektedir. Hurufu Mukatta İlimi, Hurufu Mukatta Harflerin Gizemi , E.H.T Yaşam Enerjisi, E.H.T Meridyen Terapi, E.H.T Çakra Terapi, Ruhun 7 Kapısı kitaplarının yazarıdır.

Kendini Dönüştürmeyen Hiçbir Şeyi Dönüştüremez

Dönüştürmek için, öncelikle dönüşmek gerekiyor. Ben hayatım boyunca bu mottoyu benimsemiş ve bu doğrultuda çeşitli eğitimler almış, almaya da devam eden ve artık bu eğitimlerin meyvelerinden başlarının da yararlanması için eğitimler veren, aile dizimi (köken aile açılımı), derin hipnoz, kişiye özel bakımlar gibi çalışmalar yapan bir Şaman’ım. 

Sizlere Neler Sunuyoruz?

Kadim Rün Çalışmaları

Aile Dizimi

Köken Aile Açılımı

Hipnoterapi

Akademik Seviye Eğitimler

Ezoterik yolculuğunuzda sizi öne taşıyacak sertifikalı eğitimler

Güncel Hizmetlerimiz

Eğitimler, el yapımı kişiye özel ürünler, sanatsal dekoratif ürünler ve daha birçok hizmetimiz için aşağıdaki markalarımızı da inceleyebilir, ziyaret edebilirsiniz.